داستان گی سریالی پسران کونی

داستان گی سریالی پسران کونی
این سری داستان ها حدود ۵ تا قسمت پر تب و تاب و سکسی هستن که لینک های هرکدوم به ترتین ایجاد شدن زیر عکس هست قبلش هم خود نویسنده یه توضیح کوتاه در مورد داستان و قسمت هاش داده که خوندنش خالی از لطف نیست پس بخونید و کیفشو ببرید.

نیما هستم نویسنده داستان پسران کونی لازمه که ابتدا توضیحاتی رو راجب داستان خدمتتون عرض کنم. اول این که اکثر اتفاقاتی که در این داستان رخ میده همجنسگرایی و گی هستش. دوم اینکه این یک داستانه ولی ماجراها واقعی است. تمامی اتفاقات که در داستان میخونید برای من یا دوستان و اطرافیان رخ داده و من یه جورایی توی یک داستان این اتفاق ها رو به هم ربط دادم. داستان از ۶ سال پیش شروع میشه موقعی که من ۱۵ سالم بود. در آخر هم لازمه که بگم داستان به صورت هفتگی آپدیت میشه در روز پنجشنبه ساعت ۲۱ هر هفته.
خواهشی که همین ابتدا از دوستان دارم اینه که اگه از داستان و سبک و موضوعش خوشتون نمیاد نخونید. نظرات و انتقادات شما بسیار محترم است. اگر انتقادی منفی دارین از من یا شخصیت داستان یا حتی اگه میخواین توهین کنین (!) لطفا ، خواهشا خصوصی پیام بدین و اینجا مطرح نکنین که اعصاب خواننده های دیگه و دنبال کننده های داستان خورد نشه.

داستان گی سریالی پسران کونی
داستان گی سریالی پسران کونی

همجنسبازی تو سونا

قسمت دوم دامن کوتاه کونی

داستان گی دامن کوتاه

داستان پسران گی ۲

داستان پسران گی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *